Súťaže módnych návrhárov | Umiestnenie | Meno žiaka |
---|---|---|
MLM 2014 11.04.2014 Prešov |
Cena predsedu PSK v kategórii "Voľná tvorba" |
Lucia Krosnerová 2.PM kolekcia 3 modelov "Károvaná šestka" |
Prostějovská zlatá jehla 2014 15.05.2014 Prostějov |
2. miesto | kolekcia papierových modelov (modelová dielňa 2. a 3. r.) projekt Leonardo da Vinci v Krakowe |
Výtvarné súťaže | Umiestnenie | Meno žiaka |
Európa v škole - 61. ročník medzinárodného projektu 25.02.2014 - Prešov |
2. miestov krajskom kole 3. miesto v krajskom kole |
Slivovičová Denisa 4.G "Unisono" - suchá ihla Ladiš Lukáš 4.G - "Na dohľad" - počítačová grafika |
Európa v škole 05.05.2014 - Bratislava |
ocenenie v národnom - celoslovenskom kole | Ladiš Lukáš 4.G - "Na dohľad" - počítačová grafika |
súťaž výtvarnej tvorby - regionálne kolo Výtvarné spektrum 2014 okres Svidník |
1. miesto v grafike 2. miesto v grafike 3. miesto v grafike 1. miesto v maľbe 3. miesto v maľbe |
Jana Cichá 4.G "Ex libris 1,2,3" - suchá ihla Simona Kolcunová 4.G "Nočné správy 1,2,3,4,5" - linoryt Denisa Slivovičová 4.G "Ex libris 1,2,3" - suchá ihla Lucia Krosnerová 2. PM Andrea Cuperová 4.G "Orchidea 1,2" - komb. technika |
súťaž výtvarnej tvorby - regionálne kolo Výtvarné spektrum 2014 okres Stropkov |
1. miesto v grafike 3. miesto v grafike |
Gabriel Lehocký 4.G Gabriel Lehocký 4.G |
súťaž výtvarnej tvorby - krajské kolo Výtvarné spektrum 2014 Humenné |
Vystavovali bez ocenenia |
Barbora Migová 3.G Simina Kolcunová 4.G |
okresná súťaž Medový štetec 2014 Humenné |
1. miesto | Michaela Radová 3.G - návrh na obal časopisu |
Junior Internet 2014 - Junior Design 28.-29.3.2014 Bratislava |
všetci postúpili na celoslovenskú konferenciu do Bratislavy | Denisa Slivovičová 4.G - kolekcia 5 plagátov Andrea Cuperová 4.G - kolekcia 5 plagátov Gabriel Lehocký 4.G - kolekcia 6 plagátov |
Fotografické súťaže | Umiestnenie | Meno žiaka |
fotografická súťaž AMFO 2014 okresné kolo Svidník |
postup do krajského kola (I. sk.) 1. miesto (II.sk.) - farebná fotografia 1. miesto (II.sk.) - čiernobiela fotografia 2. miesto (II.sk.) - čiernobiela fotografia 3. miesto (II.sk.) - čiernobiela fotografia postup do krajského kola (II.sk.) 3. miesto (III.sk.) - čiernobiela fotografia čestné uznanie |
Veronika Bezecná - 1.G - 2 ferebné fotografie - 1 čiernobiela fotografia Alexandra Keselicová - 1.PG - "Čarovný čaj" Alexandra Keselicová - 1.PG - "Svet cez moje okno" Alexandra Keselicová - 1.PG - "Portrét Ivana" Alexandra Keselicová - 1.PG - "Tanec v tme" Andrea Cuperová - 4.G - "Nika" Vladislav Kosť - 4.G Andrea Cuperová - 4.G Simona Kolcunová - 4.G Jozef Brudňák - 2.PG - "After rain" Jozef Brudňák - 2.PG - "Winter I." |
fotografická súťaž AMFO 2014 krajské kolo Stará Ľubovňa |
1. miesto (II.sk.) - čiernobiela fotografia vystavené práce |
Alexandra Keselicová - 1.PG - "Svet cez moje okno" Alexandra Keselicová - 1.PG Andrea Cuperová - 4.G Vladislav Kosť - 4.G Jozef Brudňák - 2.PG |
Športové súťaže | Umiestnenie | Meno žiaka |
Obvodné kolo v stolnom tenise - 20.11.2013 |
dievčatá - 3. miesto |
D. Hačniková, A. Štefaníková, D. Slivovičová |
Obvodné kolo Bedminton - 06.11.2013 |
3. miesto |
D. Hačniková, A. Čečková |